Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród

proszę o pomysł na logo forum


#1 2009-10-02 18:07:38

polaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 10

polaczek - podanie

Witam,
Kiedys juz skladalem podanie (nie na forum wylacznie na BK), ale zrezygnowalem ze wzgledu na moje granie wylacznie w celach "releksacyjnych". Ale dostalem zaproszenie wiec skladam podanie ponownie

Mam na imie Lucjan mam 17 lat (powod mojej gry dla zabawy - przygotowania do matury:( ), mieszkam w Rzeszowie.

Gram codziennie, jednak z rozna aktywnoscia (szkola).
No i mam taka wade, ze nie zawsze patrze na wiadomosci w BK - jesli to jest problem to prosze od razu o poinformowanie mnie o tym.
Gram mniej wiecej od listopada 2006r. (jesli mnie pamiec nie myli).
Nickow na innych s nie podam, bo moze ktos mnie tam zna i dostaje ode mnie regularnie, wiec dla swojego dobra nie powiem (prosze o zrozumienie). Osiagniec wiekszych nie mam ogolnie gram dla relaksu i ludzi. Jedyne czym moge sie pochwalic to TOP200 na s7 (bez rubinkow). Z polskich s gralem jeszcze na s10 troche bardziej "powaznie" jednak okradli mi konto wiec skonczylem tam grac zanim cos osiagnalem.

Cele tutaj? Ogolnie chce sie zrelaskowac po ciezkiej szkole. A Osiagniec nie planuje (mam nadzieje ze same przyjda ).
To konto bez rubinkow.

Na pytania chetnie odpowiem, jesli jednak ktos ma jakies zastrzezenia do mojej osoby prosze napisac, a od razu usune post.
Zanim sie zglosze do waszego zakonu chcialbym rowniez otrzymac potwierdzenie (zgode) od graczy: puchat i Rademes. Leja mnie regularnie, a glupio by bylo lac kogos z zakonu. Jesli chca mnie dalej atakowac chcialbym dostac takie info, a nie bede juz chcial nalezec do tego zakonu.

Pozdrawiam.

(Pisze bez uzywania polskich znakow, ale mam nadzieje, ze to nie jest problem.)

PS: Wpływu ksiezyca na miesiaczkowanie pingwinow nie znam (jesli bedzie trzeba to sie dowiem ) ale wiem ze zorza polarna je ma


EDIT: Zapomnialem dodac.
Nie skladam podania tylko dlatego, ze czlonkowie tego zakonu mnie atakuja - dlatego napisalem o tym, aby tamci panowie/panie tak nie mysleli.

Ostatnio edytowany przez polaczek (2009-10-02 18:20:40)

Offline

 

#2 2009-10-02 20:10:21

Maurus

Administrator

6396023
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 476

Re: polaczek - podanie

Witaj,
Ciesze sie z twojego podania. Obserwuje twoja postac od jakiegos czasu i widze ze ja regularnie rozwijasz. W obecnej sytuacji na serwerze oraz w zwiazku z chwilowymi spadkami aktywnosci w naszym zakonie jestem za tym by poszerzać nasze szeregi. Mysle ze kazdy moze sie sprawdzic
Ja jestem za przyjęciem Ciebie na pewien 2-3 tygodniowy okres próbny. Mysle ze zobaczymy wtedy czy dobrze sie nam wspolnie gra. Mam nadzieje ze tak bedzie

Offline

 

#3 2009-10-02 22:29:12

Rademes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 29

Re: polaczek - podanie

Krótkie pytanie...Na s7 masz nick Luciano?Dobrze trafiłem?

Offline

 

#4 2009-10-02 22:35:43

debesciak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 10

Re: polaczek - podanie

nie wiem co na to wszyscy ale każdemu należy dać szanse

Offline

 

#5 2009-10-02 23:26:19

polaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 10

Re: polaczek - podanie

Rademes napisał:

Krótkie pytanie...Na s7 masz nick Luciano?Dobrze trafiłem?

Przeciez dlatego mnie tu lejesz regularnie

Rade nie odpowiedziales....

Offline

 

#6 2009-10-03 09:06:24

Rademes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 29

Re: polaczek - podanie

Mylisz się, skąd miałbym wiedzieć, że tu grasz?

Wygląda na to, ze Twój ryjek spodobał się Maurusowi, ja nie widzę problemu, żeby wziąć Cię na okres próby, ale nie myśl, ze na s7 Ci odpuszczę

A z tą komunikacją, to jak to jest - dlaczego jej nie przeglądasz?

Offline

 

#7 2009-10-03 13:03:08

debesciak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 10

Re: polaczek - podanie

Żadne spory nie powinny przechodzić na inne serwery tu będziecie tworzyć drużynę idealnym przykładem jest silver z naszego zakoniku mógłby mnie gnoić cały czas jakby tylko chciał tu ,a pomaga mi jak tylko może a kto gra na s11 wie ze ab i fcb nie lubią się za bardzo:)

Offline

 

#8 2009-10-03 14:56:20

Dimzard

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 52

Re: polaczek - podanie

Ja bym już tradycyjnie spytał o wpływ pełni księżyca na miesiączke u pingwinów cesarkich i powiedział że jestem na tak , jakoś specjalnie pytań nie mam.

Offline

 

#9 2009-10-03 14:58:58

ssh

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 217

Re: polaczek - podanie

hmm, rozmawialem z graczem jeszcze przed zlozeniem podania, zrobil na mnie dobre wrazenie jako osoba, u Maurusa zapunktowal jako gracz, inni, ktorzy sie wypowiadali nie maja wiekszych zastrzezen takze podanie przyjete:>




//edit:

polaczek, zloz podanie ponownie, bo nie ma Cie na liscie;<

Offline

 

#10 2009-10-03 22:16:12

polaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 10

Re: polaczek - podanie

Rademes napisał:

Mylisz się, skąd miałbym wiedzieć, że tu grasz?

Wygląda na to, ze Twój ryjek spodobał się Maurusowi, ja nie widzę problemu, żeby wziąć Cię na okres próby, ale nie myśl, ze na s7 Ci odpuszczę

A z tą komunikacją, to jak to jest - dlaczego jej nie przeglądasz?

Moze dlatego, ze pisalem cos na forum s7 juz kilka razy o tym, ze gram w innych krajach, a moze sie domysliles    - Tak samo moge zadac pytanie skad wiesz, ze to ja

Jak napisal debesciak.... tam to tam, tu to tu

Sprawdzam kilka innych servow zagranicznych i po prostu sie myle   Poza tym czesto gram na zasadzie: misja i wracam po 30 min, farma i ide "cos" zrobic i wracam po 10 min. Nie siedze ciagle przed ekranem.


(Podanie zlozone)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSasino campingi www.epodrozni.pl www.chcepsa.pl